MIRESE ERDHET...


ein Bild
ein Bild

DEDIKUAR TE GJITHE PERSONAVE QE I DUA DHE ME DUAN...


ein Bild

MIRESE ERDHET
NE BJONDJA SEXI.
KALOFSHI SA
ME BUKUR KETU.
LEXIM TE KENDSHEM.
NE KETE WEBSIT:
NDALOHET DUHANI
NDALOHET TELEFONI
MOS BENI ZHURME
LEXONI ME KUJDES
BEHUNI SIÇ DUHET
MOS MI NGRENI NERVAT :):):):):)
NE KETE WEBSIT
DO TE GJENI:
POEZI
SMS.DASHURIE
SMS.HUMORISTIKE
BARSALETA
THENIE DASHURIE
FJALE TE URTA
POEZI TE HUAJA
ETJ...ETJ...
KETE WEBSIT IA DEDIKOJ TE GJITHE SHOQERISE TIME,TE GJITHE ATYRE QE ME NJOHIN NE JETEN REALE DHE ATE VIRTUALE.POR NE VECANTI IA DEDIKOJ PERSONIT QE DUA ME SHUME NE KETE JETE...
TE DUASH,TE DUASH DHE VETEM TE DUASH ESHTE GJEJA ME E BUKUR QE MUND TE BESH NE JETE...(SEXI)
Shuma e vizitoreve gjate dites. 1 visitors
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free